Biz

1990’lı yılların başlarında Derya Özgen tarafından kurulan SVL, profesyonel ses, ışık, görüntü sistemlerinde norm kabul edilen donanımlara ve kaliteli, güler yüzlü, butik hizmet anlayışında hizmet verecek personele yatırım yaparak 1992 yılında başlayan serüveninde, birçok yerel, ulusal ve uluslararası festivalde genç kadrosu ile başarılı sonuçlara imza attı, beğenildi, hizmet anlayışı takdir edildi.

Neler yaptık

Haluk Levent ile 170 konser yaptık, Ayna ile 156 konser yaptık, ( artık böyle büyük turneler yapılmıyor ) Şırnak, Cizre dahil girmedğimiz kasaba, düğün salonu bile kalmadı, mesela Mustafa Sandal ın 'Araba' Albümünün Türkiye turnesini , Kıbrıs konserlerini, ''Yaşar'ın ilk albümünün Türkiye turnesini,Uluslararası İzmir, Bursa,Mersin Kültür ve sanat festivallerinde Jethro Tull, Goran Bregoviç, Emma Chaplin, Mario Farangoulis konserleri gibi, Kodo, Tokyo balesi gibi ,Al di Miola, Dee Dee Bridgewater, Arkın Allen (Mercan Dede), Burhan Öçal, Alexander Markov, gibi daha birçok önemli ekipman ve titiz çalışma gerektiren konserleri yaptık, ve tabii en önemlisi dostluklar kurduk... Ayrıca ; Svl yönetim ve personeli her zaman sosyal sorumluluk projelerindeki etkinliklere teknik desteğini vermiştir, verecektir.

Neden SVL ?

Organizasyonlar, öngörülmemiş ve planlanmamış anlık sorunlarla doludur. Öngörüsü yapılamayan veya planlananın aksine ortaya çıkan sorunların tahmini ve muhtemel çözümleri, tecrübelerin niceliği ile doğru orantılıdır. SVL, organizasyonun sorunsuz işleyişini engelleyen anlık sorunları çözmeyi kendi görev tanımına dahil eder. Bu nedenle, birçok ajans ve sanatçı, SVL’nin varlığında sorunsuz işleyişten duydukları rahatlık ve memnuniyeti defalarca dile getirmişlerdir. Bu ajans ve sanatçıların bize olan inancı, SVL için eşsiz bir hazdır. Ümit ediyoruz ki, birçok aktivitede birlikte çalıştığımız saygın firmalar gibi siz de bizi yanınızda gördüğünüzde rahatlık duyacaksınız ve sorunsuz gerçekleştirilecek bir organizasyonun başarı hazzını birlikte paylaşacağız.